1 / 3
Hard Disk Hitachi 1TB 2TB
900 МКД
Цената е фиксна
13.06.2022 12:27

Гази Баба / Скопје

Se prodavaat 3.5” SATA hard diskovi:

Hitachi 1TB - 900 denari
Hitachi 2TB - 1800 denari
Testirani, ispravni i nemaat bed sektori.
Zvonete posle 5 casot.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071453529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам