1 / 4
Фрижидер
1 €
11.06.2021 10:58

Битола / Битола

Се продава половен, зачуван robin фрижидер. Во пролог слики од фрижидерот.
Исто така се продава и фрижидер за длабоко замрзнување од 300л.
Цена по договор
Контакт Борка 076 695 195

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Борка
Потврден огласувач
076695195
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам