1 / 1
Се продава шпорет на дрва и електричен шпорет
3.500 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2021 11:15

Кавадарци / Кавадарци

Се продаваат шпорет на дрва и електричен шпорет половни ...

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
070394386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам