1 / 3
HONOR 8 S
3.999 МКД
4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 07:29

Охрид / Охрид

Марка:

Huawei

Модел:

HONOR 8S

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e odlicno socuan isklucivo koristen so zastititna maska I zastitno staklo so Telefonot dobivate 3 zastitni masking gratis.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам