1 / 3
HONOR 8 S
4.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2022 09:03

Охрид / Охрид

Марка:

Huawei

Модел:

HONOR 8 S

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e vo odlicna sostojba koristen so zastitno staklo i maska.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам