1 / 1
Се изнајмува дуќан на Ул.Џон Кенеди 84м2
700 €
02.07.2021 15:01

Чаир / Скопје

Квадратура:

84 m²

Греење:

Друго

Се изнајмува дуќан во Чаир, на Ул. Џон Кенеди.
-фреквентна локација, во делот на банките

Површина 84 м2
Кат приземје
Реновиран

Цена 700 Евра

Шифра С1637

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Тифани Агенција за недвижности
Потврден огласувач
077699416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам