1 / 5
Walkmaxx novi sandali
1.000 МКД
06.08.2022 12:08

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Сандали и кломпи

Големина:

38

Боја:

Светло зелена

Najudobnite obuvki barem za mene se Walkmaxx
GI imam site i za site sezoni.
Bukvalno se preporodiv od koga gi nosam
Novi sandali koi se samo Ednas obleceni..
Preubavi so cveten,nezen dezen..ne mozam da gI iskombiniram
Ja image cenata po koja se kupeni
Sega se pak na popust.no vakov dezen ne ni imalo in ima vo prodazba
Kontakt viber
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам