1 / 2
Se prodava livada na Berovsko ezero
По Договор
26.06.2021 13:00

Берово / Берово

Квадратура:

4816 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se probava livada na Berovsko ezero, pogodna za gradba na vikend kukji, so golemina od 4816m2, so imoten list 4780 i broj na parcela 10353. Postoi moznost da se podeli na 3 dela. Cena po dogovor
Lice za kontakt Biljana so mob 070398804

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072253052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам