1 / 4
Luster
200 МКД
11.06.2021 13:55

Штип / Штип

Se prodava luster so mehanizam za povelkuvanje i povtorno vrakanje nazad kon plafonot.
Lusterot e ispraven i ubav.
Moze i na 075414952

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
072559988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам