Se prodava kukja vo Berovo
По Договор
26.06.2021 13:00

Берово / Берово

Број на соби:

4

Квадратура:

126 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

185 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Marshal Tito

Se prodava kukja vo Berovo na ul. Marshal Tito vo centarot na gradot. Cena po dogovor. Lice za kontakt Biljana 070398804

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072253052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам