1 / 6
Продавам бела техника
По Договор
21.09.2022 13:09

Велес / Велес

Продавам бела техника во исправна состојба:
-телевизори
-фрижидер
-комбиниран фрижидер
-фрижидер комора
-шпорет

Цена по договор.

Контакт:
Зоран 070216661

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070216661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам