Се продава гарнитура и комода за дневна соба
500 €
11.06.2021 15:16

Ресен

Целосна гарнитура и комоди за опремување на дневна соба , зачувана , со добар квалитет.
Во цената се вклучени: тросед, двосед, фотелја, комода, тепих.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Светлана
Потврден огласувач
078842609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам