1 / 1
PREVOZ SKOPJE - VRANJE - SKOPJE (vakcinacija i ostanato)
По Договор
05.07.2021 17:02

Гази Баба / Скопје

Prevoz na 3 do 4 lica od Skopje do Vranje i nazad, za vakcinacija i ostanati aktivnosti.

ZA CENA OBRATETE SE NA BROJ: 077 710 973

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Билети / Останато

Се продава од:

Ado1337
Потврден огласувач
077710973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам