1 / 6
Wahoo monitor za merenje plus srce pri dvizenje trcanje
1.400 МКД
11.06.2021 18:16

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Heart rate monitor

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
079205200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам