Se prodava stan
По Договор
11.06.2021 18:21

Струга / Струга

Број на соби:

3,5

Квадратура:

97 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Struga, kaj stara avtobuska,pozadi FON Univerzitetot. Stanot Ima povrsina od 97m2, so orientacija jugoistok. I'ma ubava prostrana,golema dnevna soba so trpezarija,namestena kujna,dve spalni sobi,ostava(sto moze da se prenameni za kupatilo), kupatilo I dve terasi. Cena I poveke info na tel .077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам