1 / 10
GREAT WALL 2.4 i STEED 5 PIKAP - 2011
6.900 €
7.000 €
Денес 13:00

Аеродром / Скопје

Марка:

Други

Година:

2011

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ве молам за дополнително инфо звонете од 08:00 ч до 16:30 ч

Се продава пикап со фабрички плински уред, регистриран, мотор на Мистубиши 2.4 i бензин - плин

Можна замена за Комбе-Дока-пикап по можност кипер со моја доплата

Ве молам за дополнително инфо звонете од 08:00 ч до 16:30 ч

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

TONI
Потврден огласувач
076200931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам