1 / 6
MAZDA MPV 2 0 DELOVI
1 €
11.05.2022 08:37

Македонски Брод

Марка:

Mazda

Модел:

MPV

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

mazda 2 0 dizel 136 ks
motor na kola uste
ima se

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам