1 / 4
Zmaj 142
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 09:18

Демир Хисар

Kombajnot e vo odlicna sostojba, spremen e za zetva, motor odlicen vredi da se vidi , okolu cenata ke se dogovorime za poveke info na tel. 078 243 995

Hristijan : 078 243 995

078 243 995

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075927100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам