1 / 6
Катана / Katana
По Договор
12.06.2021 09:14

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Материјал: 1095 Clay Tempered Steel
Модел: Wave Hamon

Контакт: 071208707

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

Niki Trans-Ko
Потврден огласувач
070343805 031 412 255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам