Куќа во Чаир
100.000 €
20.01.2023 12:43

Чаир / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

179 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ул. Јајце бр.99

Се продава куќа во Чаир 179 м2
Повеќе информации на 078 316 469

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dule
Потврден огласувач
076860342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам