1 / 5
Се издава и продава гостилница МАЏИРКА ( кај АПАШ )
1 €
14.07.2021 17:23

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Се издава и продава гостилница МАЏИРКА ( кај АПАШ ) спроти салата ПАРТИЗАН одма до ладно долче близу градскиот парк. Кафаната е комплетно опремена само да се започни со работа. Тел за инфо 075-260-640

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

blagoj
Потврден огласувач
075260640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам