1 / 3
LANGSTED Тепих 60x90см/IKEA
1.160 МКД
Цената е фиксна
12.06.2021 14:35

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ:
304.239.32
Категории:
Килими
Карактеристики на производот:
> Материјал:100% полипропилен и синтетички латекс
> Боја: беж

Димензии на производот:
> Должина: 90 см
> Ширина: 60 ​​см
> Дебелина: 13 mm
> Површина: 0,54 m²
> Влакна, густина: 1030 g / m²
> Влакна, густина: 9 mm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам