1 / 3
TIPHEDE Тепих/IKEA
1.160 МКД
12.06.2021 14:59

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

код на производ:
404.567.57

Карактеристики на производот:
> Материјал: 100% памук
> Боја: беж

Димензии на производот
> Должина: 180 см
> Ширина: 120 см
> Дебелина: 2 мм
> Површина: 2,16 м2

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам