150cc Odlicno socuvan - Nov!!
650 €
12.06.2021 15:59

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

Ocherk

Skuterot e vo odlicna sostojba so izminati 6000 kilometri, redovno servisiran, fabrika!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Naum Budzakoski
Потврден огласувач
075575303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам