1 / 8
Yamaha tdm850
2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2022 09:01

Виница / Виница

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1994

Модел:

Tdm 850cc

Километри:

50000

Prodavam yamaha tdm 850cc 94 god
Novi gumi michelin,3 kuferi,nov akomulator,greaci na racki,polnac i drzac za tel.reg na bg.tabli

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

stole
Потврден огласувач
078327024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам