1 / 1
Се издава мешалица за бетон
1 €
21.04.2022 18:35

Битола / Битола

Се издава или продава мешалица за бетон, нова,многу малку користена.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Stan
Потврден огласувач
075718072 076550102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам