1 / 1
Magsafe iPhone Bezicen Polnac
1.200 МКД
31.01.2023 17:59

Битола / Битола

Magsafe bezicen polnac za iPhone
Kompaktibilen za site modeli,pocnuvajki od iPhone 8 do iPhone 12 Pro Max
Mozi i dostava za drugi gradovi.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
077684740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам