1 / 9
Kamin na drva so parno
11.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2022 09:55

Битола / Битола

Se prodava kamin na drva za parno i nov kotel kako rezerva.Kaminot e
18kw zatopluva okolu 80 kvadrati
dobro zacuvan vredi da se vidi.. tel 071235445.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
071235445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам