1 / 7
Se prodava nova HONDA monkey 125
1 €
19.07.2021 18:21

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Honda

Вид:

Останато

Година:

2019

Модел:

Monkey 125

Prodavam motor marka honda monkey 125 kubika so nula km nova vo fabricka sostojba kupen 2020 Interesen motor pogoden za sekakov teren
078206570

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tom
Потврден огласувач
078206570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам