1 / 10
VOLVO S60 2011 2.0 D3
10.250 €
19.05.2022 22:18

Брвеница / Тетово

Марка:

Volvo

Модел:

S60

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

126 kw / 171 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Volvo S60 2011 2.0 D3

-163 Ks
- Kupeno od Volvo Makedonija
- Originalni km 174.000
- Servisna kniska
- Elektronski retrevizori
- Greaci na sedista.
- Volvo avtomatski kocnici
- klimatronik
- parking senzori
- Senzori za dozd
- tempomar
- aux, Bluetooth, USB
- harman kardin zvucnici
- 17” Originalni bandazi, novi Continental gumi.
- Napraveni site servisi.
- registracija do 27.07.2021 so zelen karton
- Kolata moze da se proveri bilo koga vo Premium ASG - Skopje

KONTAKT TEL: 072753877

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Emre
Потврден огласувач
071222566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам