1 / 4
Mercedes A140 benin\plin
1.200 €
Цената не е фиксна
13.06.2021 08:20

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 140

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam Mercedes A140, benin\plin.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
078222097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам