1 / 12
Se Prodavaat UNIKATNI METALNI IGRACKI 1:24 i 1:32
20 €
25.11.2021 20:16

Куманово / Куманово

Se prodavaat Metalni UNIKATNI IGRACKI najvece razmer 1:24 ,1:32 pogolemi i pomali.
Ovie modeli gi ima momentalno
BMW 850 I
DODGE RAM
JEEP CJ7
Toyota Land cryzer x2 bel i crn
Land rover Defender x 3 Crven,bronza,zolt
Porche 911cabrio
Mercedes G-class
Mustang mach111
Ceni od 20 - 40 evra
Modelite se unikat doneseni od stranstvo samo za kolekcionari i ljubiyeli na avtomobili
Povece infoemacii na viber na 070 226-975


Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Традиционални детски игри

Се продава од:

KUMANOVO
Потврден огласувач
070226975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам