1 / 9
DAIHATSU COURE 2008
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 23:37

Гостивар / Гостивар

Марка:

Daihatsu

Модел:

Cuore

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Odlicna sostojba.
Prva boja.
Ekonomicno Japonsko vozilo.
Proverka po zelba na kupuvacot.
Poveke informacii na telefon.
078-244-000

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078244000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам