1 / 1
Velosipedi
900 €
13.06.2021 11:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat velosipedi
Poveke na tel broj
078 921 822
Bulls wild cup 2 - 900 evra
Ktm avenza cross - 500 evra
KTM avenza - 500 evra
Cube Touring - 450 evra
Pegasus, Stevens aspin

Категорија: Останато

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078921822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам