1 / 3
Кожни сандали
500 МКД
13.06.2021 12:54

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Сандали и кломпи

Големина:

37

Боја:

Сребрена

Продавам комотни, меки сандали, како нови ( облечени неколку пати), бр. полн 37 ( зато одговара и за поголема нога). Цена 500 ден

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Антонина
Потврден огласувач
076488477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам