1 / 12
Нови студио апартмани "Sunny Lagoon-Apartments" во Лагадин
25 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.11.2022 15:10

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Греење:

Друго

Поминете прекрасни ВИКЕНД моменти во нашите студио апартмани кои се наоѓаат во Лагадин,Охрид . Во склоп на апартманите има брачен кревет, софа, трпезарија, кујниче и тоалет. Телефон за контакт 078 400 359. Во склоп на апартманите има брачен кревет , софа, трпезарија, кујниче и тоалет. Цена од 1000-2500 во зависност од ноќевања и особи. Телефон за контакт 078 400 359 ФБ https://www.facebook.com/Sunny-lagoon-apartments-Lagadin-Ohrid-105301478350588 Инста: @sunny_lagoonapartments
Brand new three Studio apartments each by 20 sqm long designed as single room space. Situated only 50 meters from the lake coastline in Lagadin. Equipped with own bathroom, kitchen, dining table and bedroom and all air conditioned. Additional folding sofa. Two apartments suitable for two adults and small children, while the third one for two adults (two additional) with two children. Free parking lot for guests, free wi-fi, TV and hair dryer. mobile 078 400 359 ФБ https://www.facebook.com/Sunny-lagoon-apartments-Lagadin-Ohrid-105301478350588 Insta: @sunny_lagoonapartments

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Alexandar
Потврден огласувач
078 400 359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам