1 / 2
Samsung J3 2016 maticna ploca logicboard
300 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2021 11:57

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Maticnata pali i raboti. Bese izvadena od telefon so skrsen ekran.
Prakjam po kargo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Матични плочи

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
079284208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам