1 / 3
USB камера Delux
150 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2021 11:57

Битола / Битола

Испраќам по карго    

USB камера без микрофон VGA резулиција
Model V-B01 Delux
Ima kopce za slikjanje na edna slika.
Raboti perfektno samo do windows 7. Se ponovo nema driver za kamerata.
Prakjam po kargo

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
079284208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам