1 / 5
VW Golf V
3.700 €
13.06.2021 19:05

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW Golf V 2.0 TDI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
078371375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам