1 / 9
POLO 1.4TDI
3 €
Цената не е фиксна
22.07.2021 12:26

Бутел / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5


VW POLO 1.4TDI 80KS
GODINA 2005\06
KM 180.000 SO SERVISNA
📞-070-424-044

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Beci
Потврден огласувач
070424044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам