1 / 3
IVECO POZARNA
По Договор
24.12.2021 17:18

Струга / Струга

IVECO POZARNA
TOP SOSTOJBA
UVEZENO OD STRANSTVO
10.000 KM POMINATI
ZA POVEKE INFO 070362157

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PREMIUM
Потврден огласувач
070998066 070635644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам