Се продава спрат од куќа
33.000 €
13.06.2021 20:40

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2009

Година на реновирање:

2009

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Петар Поп-Арсов

Се продава еден спрат од двоспратна куќа близу дрвенарија во Свети Николе. Голем и убав двор и веднаш вселив. Инфо. на бројот 078/441-884

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Angela
Потврден огласувач
078441884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам