1 / 6
Ford Transit
7.500 €
21.05.2022 13:58

Гостивар / Гостивар

Ford Fransit
330 TDCI
08.2007
🇨🇭🇨🇭
Klima

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам