1 / 3
JVC T-E3 FM/AM Tuner
899 МКД
Цената не е фиксна
28.01.2023 12:50

Гази Баба / Скопје

T-E3 FM/AM Quartz Synthesizer Stereo Tuner
Odnadvor ne e vo najdobra sostojba zatoa e taa cena ama raboti besprekorno

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077402999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам