1 / 5
Sony TA-AX310 & Sony ST-JX310
3.799 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
06.02.2023 00:18

Гази Баба / Скопје

32 watts per channel into 8Ω (stereo) 15Hz to 70kHz
Mono/Stereo Tuner FM, MW

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077402999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам