1 / 7
GLISER ELAN T 402
По Договор
27.11.2022 06:54

Битола / Битола

Glisersko korito Elan GT402 odlicna sostojba
so dokumenti moze odma da se registrira
Ekstra cena
Moze zamena za Elan 401

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Останато

Се продава / Можна е замена од:

kire
Потврден огласувач
078254812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам