1 / 6
Prevoz na vozila od Germanija Belgija Holandija Avstrija
1 €
27.11.2021 10:14

Неготино / Неготино

Slep Sluzba Dime vrsi prevoz na avtomobili pikapi kombinja motori od Germanija Belgija Holandija Avstrija. Sekoja nedela po 3 mesta za avtomobili
Cena po dogovor
Kontakt: 076454508 viber/whats up

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
076454508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам