1 / 12
ATV 300CC CETIRICIKL QUAD - OFF ROAD - SKORO NOV UVEZEN 2021
2.800 €
21.10.2021 14:09

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2020

Модел:

Monster A300 AGY

* Моторот е купен НОВ дирекно во Кина и увезен Фебруари месец 2021, а година на производство 2020.

* Марка AGY, Mодел А300 OFF ROAD, машина Zongshen четиритактен.

* Димензии 2100mm*1150mm*1150mm

* Менуелен менувач со 4 брзини + рикверс.

* Водено ладење со перка на ладњак.

* Големи тркала 14" инчи.

* Хидраулични кочници со дискови на сите 4 тркала.

* Електрично палење со анласер.

* Пренос со кардан и погон на задни тркала.

* Резервоар за гориво 12L.

* 3 хромирани инструменти.

* Макара со џојстик, должина на сајла околу 15 метри, можи да повлечи 1 тон.

* LED светла комплет со жмигавци.

* Антишок амортизери.

* 2 хромирани издуви, звукот кој го вадат е многу моќен.

* 2 ретровизори.

* Куфер за багаж 20".

* Кука за приколка.

* Водоотпорно седиште.

Со моторот се извозени само 100тина километри, влечењето му е супер, доста моќен мотор, посебно звукот кој го вади дава посебно чувство на моќна машина и многу убаво влечи.

Цената е фиксна, можно е замена само за мотор со две тркала над 2018 година и над 250 кубици со или без моја доплата.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам