1 / 2
SE PRODAVAAT NIVI VO LAG VO CELOPECI
80 МКД
17.09.2021 21:54

Кичево

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat nivi od 8000m2 vo lag vo s. Celopeci. Cena 80 mkd po m2. Povekje informacii 070318320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Niva na magistralen pat Drugovo

1 МКД

SE PRODAVA NIVA VO S. TUIN

2 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам