1 / 4
Mesto vo Mavrovica
950 €
05.07.2022 06:31

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

366 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Mestoto se naoga vo Mavrovica na samiot asvalten pat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

aaaaa
Потврден огласувач
071353038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам